Familielevens

Katharina Fuchs | Nederlands | Paperback | 9789401621878 | 9 april 2024

21.99

Op voorraad
Voor 23.59 besteld, morgen in huis
Artikelnummer: 9789401621878 Categorieën: , , Tags: ,

Samenvatting

Beschrijving

In Familielevens van Katharina Fuchs verhuist Therese naar West-Berlijn omdat ze als dochter van een Wehrmachtofficier en grootgrondbezitter niet in de DDR mag studeren. Daar ervaart ze hoe de groeiende verschillen tussen Oost en West ervoor zorgen dat haar familie uit elkaar valt. Ook haar rechtenstudie valt haar zwaar, dankzij haar oerconservatieve professoren en medestudenten. Alleen Thereses schoonzus Gisela lijkt haar te begrijpen, want het is haar droom om modeontwerper te worden. Beide vrouwen zullen moeten bepalen wat ze ervoor over hebben om hun ultieme droom na te jagen…

Katharina Fuchs baseerde Familielevens op de levens van haar tante, de eerste Duitse vrouwelijke rechter, en haar moeder, een modeontwerper uit West-Berlijn. Het resultaat is een prachtige, sfeervolle historische roman tegen de achtergrond van naoorlogs Duitsland, voor de lezers van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.

‘Een hele mooie historische roman die je meeneemt in de wereld van armoede en rijkdom.’ – Libelle

Over de auteur

Katharina Fuchs (1963) studeerde rechten in Frankfurt en Parijs en werkte als advocaat. Inmiddels is ze fulltime schrijver en woont ze met haar familie en golden retriever bij het Taunusgebergte. Eerder verscheen Anna en Charlotte, een instant bestseller in Duitsland.

Specificaties

ISBN: 9789401621878
Auteur(s): Katharina Fuchs
Verschijningsdatum: 9 april 2024
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Met illustraties?: Ja, met illustraties
Uitgeverij: Xander Uitgevers B.V.